Şartlar & Koşullar

18 yaşından küçük kişiler duvarkagidimerkezi.com’dan alışveriş yapamazlar.

duvarkagidimerkezi.com’dan alışveriş yapmak için sisteme üye olmak zorunda değilsiniz. Ancak çeşitli avantajlardan yararlanabilmeniz, sonraki alışverişlerinizi daha da hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir.

Kagitbizde.com ve duvarkagidiuygulama.com’da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca Kagitbizde.com ve duvarkagidiuygulama.comda geçerlidir.

Kagitbizde.com ve duvarkagidiuygulama.com’da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

Kagitbizde.com ve duvarkagidiuygulama.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. duvarkagidimerkezi.com, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Kagitbizde.com ve duvarkagidiuygulama.com’dan alışveriş yaptığınızda, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız.

duvarkagidimerkezi.com’da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, duvarkagidimerkezi.com’ın izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz, tekrar üretilemez.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir.

Havale/EFT siparişlerinde, 1 hafta içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen ve ardından “havale/EFT yaptım” butonu tıklanarak işlemin gerçekleştirildiği Duvarkagidimerkezi.com’a bildirilmeyen siparişler iptal edilir.

duvarkagidimerkezi.com satışa sunduğu yüzlerce ürünün hepsinin stoğunu tutmamaktadır. Sipariş edilen ürünler, gerekli görüldüğü durumlarda temin edilmektedir. Ancak çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin temini mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.

duvarkagidimerkezi.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.

Powered by I Ransey Matbaa